Ogłoszenia dotyczące witryny

Microsoft Learn AI Skills Challenge

Microsoft Learn AI Skills Challenge

Napisane przez: Konrad Mielko ()
Liczba odpowiedzi: 0

Ucz się i rozwijaj niezbędne umiejętności AI dzięki wyzwaniu Microsoft Learn AI Skills Challenge

Firma Microsoft w swoich popularnych wyzwaniach (Skills Challenge) od 17 lipca do 14 sierpnia 2023 roku udostępniła serię szkoleń związanych ze sztuczną inteligencją. Jest to okazja do zdobycia nowej wiedzy dzięki wciągającej i wyselekcjonowanej zawartości szkoleń z zakresu sztucznej inteligencji w produktach i usługach firmy Microsoft. Po ukończeniu wyzwania otrzymasz odznakę Microsoft Learn AI Skills Challenge i certyfikat ukończenia. W miarę postępów w wyzwaniach będziesz mieć szansę na poznanie dodatkowych doświadczeń dostosowanych do Twoich preferencji i celów edukacyjnych.

DOSTĘPNE BĘDĄ 4 WYZWANIA, PODZIELONE TEMATYCZNIE:

 1. Wyzwanie uczenia maszynowego

  Uczenie maszynowe jest podstawą sztucznej inteligencji, a wiele nowoczesnych usług zależy od predykcyjnych modeli uczenia maszynowego. Dowiedz się, jak używać usługi Azure Machine Learning do tworzenia i publikowania modeli bez pisania kodu. Zapoznasz się również z różnymi narzędziami deweloperskimi, których można używać do interakcji z obszarem roboczym.
  Link do wyzwania i zapisów.

 2. Wyzwanie związane z usługami kognitywnymi

  Azure Cognitive Services to elementy składowe funkcji AI, które można zintegrować z aplikacjami. Dowiesz się, jak aprowizować, zabezpieczać i wdrażać usługi kognitywne. Za pomocą tego narzędzia można tworzyć inteligentne rozwiązania, które wyodrębniają znaczenie semantyczne z tekstu i obsługują typowe scenariusze wizji komputerowej.
  Link do wyzwania i zapisów.

 3. Wyzwanie związane z operacjami uczenia maszynowego (MLOps)

  Operacje uczenia maszynowego (MLOps) stosują zasady DevOps do projektów uczenia maszynowego. Dowiesz się, jak wdrożyć kluczowe koncepcje, takie jak kontrola źródła, automatyzacja i CI/CD, aby zbudować kompleksowe rozwiązanie MLOps, używając Pythona do trenowania, zapisywania i używania modelu uczenia maszynowego.
  Link do wyzwania i zapisów.

 4. Wyzwanie AI Builder

  To wyzwanie wprowadza do AI Builder, uczy tworzenia modeli i wyjaśnia, jak można ich używać w Power Apps i Power Automate. Dowiesz się, jak tworzyć tematy, niestandardowe jednostki i zmienne w celu przechwytywania, wyodrębniania i przechowywania informacji w bocie.
  Link do wyzwania i zapisów.

Po ukończeniu co najmniej jednego z czterech kwalifikujących się wyzwań przed 14 sierpnia otrzymasz odznakę wyzwania Microsoft Learn AI Skills i certyfikat ukończenia. Zostaną one dostarczone na adres e-mail powiązany z profilem Microsoft Learn.