Logowanie do platformy:

Platforma jest zintegrowana z usługą Office 365, prosimy logować się za pomocą poświadczeń w domenie usz.edu.pl lub stud.usz.edu.pl korzystając z tego linku:

Zaloguj się

Ogłoszenia dotyczące witryny

Brak dostępu do usług - 10.05.2023

by Konrad Mielko -

Szanowni Państwo,

w dniu 10.05.2023 r. (najbliższa środa) w godzinach popołudniowych (od 15:00 do 20:00) nastąpi przerwa w działaniu *wszystkich* usług informatycznych Uczelni. W tym czasie wykonana zostanie obowiązkowa kontrola wyłączenia przeciwpożarowego zasilania w budynku Rektoratu, gdzie znajduje się jedna z głównych serwerowni Uniwersytetu Szczecińskiego.

W szczególności funkcjonować w tym czasie nie będą:

- wszystkie strony internetowe Uczelni w domenie „usz.edu.pl” (m.in.: Strona Głowna usz.edu.pl, Strony wydziałowe oraz jednostek ogólnouczelnianych)

- wszystkie systemy i aplikacje Web (takie jak: System Prodziekan, E-ProDziekan, ERK, system Egeria Edukacja, wewnętrzny system Intranet czy system BOP)

- całą platforma e-learningowa (e-studia.usz.edu.pl)

- dostęp do usługi VPN (w tym do serwerów do pracy zdalnej Egeria-RDS)

- dostęp do sieci Internet (przewodowy i bezprzewodowy we wszystkich obiektach US)

Za wszelkie niedogodności z tego tytułu przepraszamy!

Z wyrazami szacunku
Rafał Mikulak
Kierownik Sekcji Infrastruktury
Uczelniane Centrum Informatyczne


Student Summit - Accelerate Your Career in Tech

by Konrad Mielko -

Co to jest Szczyt Uczniów?

Czy eksplorujesz karierę w dziedzinie technologii? A może chcesz przyspieszyć karierę techniczną? Chcesz wiedzieć, co "dzień w życiu" jest naprawdę jak przed rozpoczęciem nurkowania? Możesz też zapoznać się z umiejętnościami potrzebnymi do sukcesu? Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz studia na studiach lub jesteś doświadczonym profesjonalistą ciekawym taktycznych kroków potrzebnych do przyspieszenia kariery, Microsoft Student Summit pomoże Ci odkryć, jak zdobyć wiedzę na temat dzisiejszej najnowocześniejszej technologii potrzebnej do swojej kariery.

21 marca 2023 r.

Więcej informacji: Szczyt studentów — rozpoczynanie i przyspieszanie kariery w technologii - Events | Microsoft Learn

Prace serwisowe

by Konrad Mielko -

W środę (08.03.2023 r.) w godzinach 6.00-9.00 platforma będzie nieczynna - prace konserwacyjne w serwerowni. Prosimy w tych godzinach o nie korzystanie z platformy.

Prace serwisowe

by Konrad Mielko -

Szanowni Państwo,

na dzień 16.02.2023 (czwartek), w godzinach 7:00-9:00 przewidziane są prace serwisowe - platforma w tym terminie nie będzie dostępna lub praca w niej może być uciążliwa. Za utrudnienia przepraszamy, UCI. 

Prace konserwacyjne w serwerowni

by Konrad Mielko -

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, iż dnia 9 listopada 2022 r. (środa) w godzinach 14:00-18:00 platforma będzie nie czynna z powodu prac konserwacyjnych w serwerowniach US. Proszę o nie korzystanie z platformy w tym czasie - możliwa utrata danych.

Konrad Mielko

Zniżki na sprzęt Apple

by Konrad Mielko -

Pierwszy tydzień  roku akademickiego za nami! Zasady zaliczeń przedmiotów znane? Sala wykładowa odwiedzona? 🧐😉

Mamy dla was świetną wiadomość na  początek semestru! 😎

Dzięki współpracy Samorządu Uniwersytetu Szczecińskiego z iStudies - oficjalnym programem ambasadorskim marki Apple, studenci naszej uczelni otrzymują specjalną ofertę rabatową w sklepie www Cortland 🤩. A to nie wszystko! Zniżki łączą się z obowiązującą już ofertą edukacyjną 🥳🥳.

Rabaty od Cortland: 👇👇👇

- Mac, MacBook 🖥️  do -10% (w tym zniżka edu)

- iPad 👩🏻‍💻  do -9% (w tym zniżka edu)

- iPhone i Apple Watch 📱 -2%

- Akcesoria Apple🖱️  -5%

- Beats 🎧  -3%

Aby skorzystać z dodatkowych zniżek, wystarczy przy zakupie zarejestrować konto na e-mail studencki (w domenie usz.edu.pl) - dotyczy to też pracowników uczelni. Zniżka nalicza się automatycznie i łączy się ze zniżkami edukacyjnymi.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:

➡️ http://www.istudies.pl

oraz na oficjalnych profilach programu iStudies na Instagramie i TikToku:

➡️ @cortland_istudies


Hackathon

by Konrad Mielko -

Centrum Inicjatyw Gospodarczych zaprasza na wyjątkowy Hackathon, który odbędzie się 5 i 6 listopada w Centrum Kultury Studenckiej “Kreślarnia” w Koszalinie. To wydarzenie inne niż wszystkie, które łączy nowe technologie i pokazuje Ci jak przełożyć pomysły na działający biznes. Więcej informacji: https://uci.usz.edu.pl/hackathon-w-koszalinie/

Szkolenie e-learningowe

by Konrad Mielko -

Szanowni Studenci,

zapraszamy do wykonywania obowiązkowego szkolenia e-learningowego, które przedstawi Wam podstawowe zasady korzystania z systemów na uczelni takich jak: Teams, Moodle, Office 365 czy e-Prodziekan.

Pamiętaj, że liczy się tylko uczestnictwo z konta studenckiego (z numerem albumu), szkolenie dostępne jest tu: https://e-studia.usz.edu.pl/course/view.php?id=510

Zaliczenia wpisywane będą w trakcie sesji.


Dear students,

we invite you to perform compulsory e-learning training, which will present you the basic principles of using systems at our university, such as: Teams, Moodle, Office 365 or the e-Prodziekan.

Remember that only participation from the student account (with the album number) counts, the training is available here: https://e-studia.usz.edu.pl/course/view.php?id=510

Credits will be entered during the session.

Microsoft Power Platform Virtual Training Day: Podstawy

by Konrad Mielko -

Weź udział w „Microsoft Power Platform Virtual Training Day: Podstawy” i naucz się tworzyć innowacyjne rozwiązania. Na tym bezpłatnym kursie wprowadzającym dowiesz się, jak tworzyć rozbudowane aplikacje, analizować wyniki biznesowe w czasie rzeczywistym, podejmować decyzje na podstawie analizy danych i automatyzować przepływy pracy. Zdobędziesz również umiejętność bezpiecznego przechowywania danych i zarządzania nimi dzięki Dataverse.

Po ukończeniu tego szkolenia otrzymasz możliwość przystąpienia bezpłatnie do egzaminu certyfikacyjnego Microsoft Power Platform Fundamentals.

Omawiane zagadnienia:

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań biznesowych i zarządzanie nimi dzięki Microsoft Power Platform.
  • Łatwe łączenie wszystkich danych w celu analizowania wyników biznesowych z użyciem niestandardowych aplikacji.
  • Automatyzacja przepływów pracy w celu usprawniania typowych procesów, niezależnie od wiedzy technicznej.
Weź udział w nadchodzącym szkoleniu wirtualnym:
11.05.2022, 10:00 AM (GMT+02:00)

Język szkolenia: Polski
Języki napisów: Polski

Rejestracja: https://mktoevents.com/Microsoft+Event/331222/157-GQE-382

Older topics...